updated 2:43 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Relacja po V Konferencji Wellness

  • Napisane przez Wellness
  • Dział: Spa&Wellness

W dniu 21 lutego 2015 roku w Centralnej Bibliotece Rolniczej odbyła się konferencja Wellness zorganizowana przez Platformę Produktów i Usług.

Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem.
Jak zawsze tematyka wykładów była interesująca, można je obejrzeć na naszym kanale Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCUuK5WDGudG92k7UkH7uD8g

A tym razem swoją wiedzą podzielili się z Gośćmi:
– Dariusz Żochowski – program Sekret Długowieczności mówił na temat Kto ma racje Lekarz czy TY- Twój organizm?
- Maria Sałyga - właścika firmy Limba Kosmetyki Krzemowe na temat Krzem i produkty krzemowe, ich rola i zastosowanie w życiu człowieka
– Marina Sira – z firmy Juice Plus + na temat Jak zmienić nawyki żywieniowe swoje i swojej rodziny
- mgr inż. Sławomir Gacka – prezes ProBiotics Polska na temat Zdrowy człowiek i dom, rola pożytecznych mikroorganizmów ProBioEmy
i ponownie Dariusz Żochowski - DORSIM - tym razem o Działaniu roślin zawartych w naturalnych suplementach diety

W części wystawienniczej można było spróbować jabłek z upraw ekologocznych z wykorzystaniem ProBioEmów, pierogów z Pierogarni Piaski (rekomendowanych przez Polską Izbę Technologii i Wyrobów Naturalnych), shaków Body by Vi zastępujących posiłki, jogurtów naturalnych robionych z mleka w domu, napojów Juice Plus+ oraz Synergy.
Można też było kupić produkty takich firm jak TIENS, DORSIM, LIMBA kosmetyki krzemowe, ProBioTics.
Można też było porozmawiać z panią astrolog Patrycją Stępień, kupić biżuterię z czarnego dębu wykonaną przez Jacka Zacharzewskiego, książki autorstwa dr Ewy Danuty Białek, szczoteczek do zębów, czy spróbować czym jest platforma Schumana. Było naprawdę ciekawie.

W przerwie odbyła się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji OMEGA Pomagamy - zostały licytowane m.in. koszulka Kabaretu Moralnego Niepokoju, bilet na szkolenie Piotra Tymochowicza, bon na zakupy w sklepie Platforma-zakupow.pl, naszyjnik drewniany wykonany przez Jacka Zacharzewskiego i inne.

W kolejnej przerwie - mini-fitness z Dominiką Kuczyńską Schulz (siatkarką, reprezentantką Polski i instruktorką fitness) zaproszoną przez firmę Body by VI promującą zdrowy styl życia.

Konferencję obserwowała także telewizja regionalna - krótka relacja ukazała się na ich antenie. Do zobaczenia tu:
http://regionalna.tvp.pl/18967374/21022015 - zaczyna się w 17:40 minucie.

Na zakończenie dyrektor zarządzający Platformy Produktów i Usług (organizatora konferencji) Robert Sienczewski podsumował ostatnie dwa lata działania firmy - 5 konferencji Wellness, szkolenie Piotra Tymochowicza (kolejne w kwietniu), konferencje na temat sukcesji. Coraz bardziej intensywna współpraca z mediami - artykuły w Świecie Elit, Rynku Inwestycji, na portalu Biznas z Klasą, wystąpienia w klubie dziennikarzy Globtrotter. Platforma Produktów i Usług była też partnerem wielu spotkań PWP oraz inauguracji internetowej telewizji dobrych wiadomości Kalata.tv. A to wszystko tylko przez ostatnie 18 miesięcy.

Organizatorzy oraz członkowie założyciele Polskiej Izby Technologii i Wyrobów Naturalnych po konferencji o tym jak ważny jest wellness i nasze zdrowie opowiadali w Polskim Radiu24.

Jak ktoś nie słuchał zapraszamy:
http://www.polskieradio.pl/130/3153/Artykul/1383919
Wellness-planety-Rownowaga-i-harmonia-w-zyciu

Dziękujemy wszystkim prelegentom, wystawcom i Gościom konferencji.
Zapraszamy na kolejną - VI edycję w maju.

Please provide full Credentials Infomation