updated 2:43 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Zaproszenie specjalne na VIII Konferencję Wellness

  • Napisane przez mat. pras.
  • Dział: Spa&Wellness

Serdecznie zapraszamy na Konferencje Wellness pod tytułem: „Jesteś, tym co jesz ". Wydarzenie rozpocznie się 28 listopada o godzinie 12:00 w Warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Jesteś, tym co jesz ". Poruszane więc będą tematy odżywiania, diet, suplementów, spożywanych produktów. Warto posłuchać o tym jakie produkty spożywać by być cały czas zdrowym.

Na konferencji swoje wykłady wygłoszą m.in.:

Anna Archacka Sierminska zaprezentuje pokaz kulinarny: Jedzenie medycyna przyszłości;Dariusz Żochowski: Cukrzyca jako choroba wynikająca ze złego odżywiania;Mariusz Paszko zaprezentuje temat: Odżywianie a inteligencja i nauka;Urszulka Kaptur i Karolina Mikulko zaprezentują temat: Sukces w sporcie, a odżywianie;Stanisław Kolbusz powie o mikroorganizmach w temacie: Bilologizacja: od-nowa zdrowego życia;oraz inne

Serdecznie zapraszamy do rejestracji poprzez link (wstęp bezpłatny): http://konferencje.ppiu.pl/rejestracja2015

Więcej informacji na stronie: http://konferencje.ppiu.pl/

Link na Facebook: https://www.facebook.com/Konferencja-Wellness-892932587457827/?fref=ts

Wellness to filozofia życia, sposób na życie, zdrowy styl życia, ale to nie tylko ćwiczenia fizyczne, nie tylko preparaty poprawiające zdrowie i urodę. To taki sposób życia, który pozwala na osiągnięcie harmonii ciała, ducha i umysłu. Bo |wellness" to po polsku po prostu "Dobrostan".

Tak więc wellness ma bardzo wiele odcieni, może być rozumiany jako optymalny dla człowieka stan zdrowia (a nie braku choroby), jako filozofia i styl życia, a także jako uzupełnienie medycyny konwencjonalnej i profilaktyka zdrowia psychicznego i fizycznego.

Dlatego też na konferencjach poruszane są tematy takie jak:

suplementacja diety;korzystny wpływ mikroorganizmów na środowisko, dom i jego otoczeniepsychologia jako klucz do samorealizacjiwellness - co to jest i dlaczego warto

a wśród wystawców (czy też produktów do kupienie) znajdziecie Państwo:

kosmetyki krzemowekolagenoleje naturalneziołowe kompozycje wspomagająceProBioEmy

Please provide full Credentials Infomation