Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/22746.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/22746
updated 2:43 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Kolejna edycja Konferencji Wellness

  • Napisane przez iinformacja prasowa
  • Dział: Spa&Wellness
Wyróżniony Kolejna edycja Konferencji Wellness mat. pras.

Za nami już kolejna – ósma edycja Konferencji Wellness. Patronat nad konferencją objęła Polska Izba Technologi i Wyrobów Naturalnych i Stowarzyszenie EkosystEM Dziedzictwo Natury.

Było jak zawsze merytorycznie – bardzo ciekawe wykłady. W skrócie Agata Gawlikowska mówiła na temat diety bezglutenowej, Karolina Mikulko i Urszula Kaptur na temat wpływu odżywiania na sukcesy w sporcie, Dariusz Żochowski mówił na temat cukrzycy, Stanisław Kolbusz na temat bio-logizacji środowiska, Mariusz Paszko opowiedział jaki wpływ na inteligencję i naukę ma sposób w jaki się odżywiamy, a Łukasz Kolasiński podpowiedział jak prawidłowo powinien się odżywiać sportowiec-amator. Wszystko dotyczyło diety, sposobu jedzenia i tego co jemy, ponieważ hasłem przewodnim tej edycji konferencji było „Jesteś tym, co jesz". Kto nie mógł być będzie mógł części wykładów wysłuchać na kanale YT organizatora.
Było rozrywkowo – tym razem organizator – Platforma Produktów i Usług dbał o to, aby słuchacze mogli chwilami odpocząć i przygotować się na kolejną dawkę wiedzy. Były występy Thomasa Martina i Danuty Stankiewicz. Był też pokaz kulinarny w wykonaniu Anny Archackiej-Siemińskiej – laureatki programu Hell's Kitchen. A całość poprowadził Ryszard Rembiszewski.
Artyści i prowadzący odebrali z rąk organizatorów i partnera – firmy kurierskiej GONIEC piękne świąteczne upominki oraz od Restauracji THANDOOR vouchery na kolację dla dwóch osób w podziękowaniu za ich trud i pracę.

{gallery}22746{/gallery}
Kolejną atrakcją było spotkanie z Anną Kalatą, która w przerwie podpisywała swoją książkę „Prawdziwe zmiany". Była też zbiórka charytatywna organizowana przez partnera Konferencji Fundację SYMODO. I dla rozrywki wprowadzenie do nauki żonglerki – każdy mógł spróbować, poświczyć, popatrzeć jak to robią inni, bo okazało się że sporo osób obecnych na konferencji żonglować trzema piłeczkami umie.
Była też część targowa – na tej edycji duża, bo ponad 20 stoisk z różnorodnymi produktami – jako że wellness to równowaga na stoiska panowała duża różnorodność. Były więc zdrowe warzywa i owoce, jogurty, miody, pierogi, suplementy, kosmetyki, książki, nauka żonglowania i usługi finansowe. Jestem pewna, że każdy odwiedzający konferencję mógł znaleźć coś dla siebie. Warto wspomnieć o Centrum Promocji Zdrowia i Fitnessu, firmie BeHappy (suplementy diety) i Ecco (ekologiczne pranie ozonowe bez detergentów). Komu się nie udało zrobić zakupów na miejscu, a coś go zainteresowało może poszukać w internecie albo poczekać do lutowej, dziewiątej edycji Konferencji Wellness, która odbędzie się 27 lutego 2016 roku - więcej o niej już niedługo na stronie konferencji – www.konferencje.ppiu.pl.
Sponsorem tej edycji Konferencji Wellness była Platforma-zakupow.pl – internetowy sklep z produktami krzemowymi, kolagenem i produktami na bazie orzechów indyjskich oraz firma www.IBI.pl, która przygotowywała wszystkie materiały drukowane na konferencję – zaproszenia, ulotki, plakaty. Relację z konferencji będzie można obejrzeć w Telewizji Warszawa.

Please provide full Credentials Infomation