updated 2:43 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Fitness Klub Sporting otwarty

Strefa siłowa FKS Leszno Fitness Klub Sporting Leszno Strefa siłowa FKS Leszno

Ponad 1000 mkw. powierzchni, kompleksowo wyposażona sala siłowa, trzy sale fitness, najnowszy sprzęt treningowy oraz strefa odnowy biologicznej – tak prezentuje się Fitness Klub Sporting w Lesznie, otwarty 30 września br.

Obiekt należy do najnowocześniejszych w Polsce. Jest pierwszym w pełni profesjonalny klubem fitness w mieście, zlokalizowanym w Galerii Handlowej Leszno. Posiada największy pakiet zajęć grupowych wśród wszystkich klubów w Wielkopolsce. Wizualizacja i monitoring online treningu cardio (Virtual Trainer), jaki zastosowano w klubie, to jedno z najnowszych osiągnięć Life Fitness – światowego lidera w projektowaniu i produkcji urządzeń fitness.

Głównym założeniem inwestycji jest pozyskanie ponad 1 tys. aktywnych klubowiczów. Fitness Klub Sporting przygotowany jest na przyjęcie i kompleksową obsługę kilkuset osób każdego dnia. - Inwestycja pochłonęła ponad 2,5 mln zł. Oferta klubu w pełni odpowiada na różnorodne zapotrzebowania mieszkańców i jest dostosowana do różnego zasobu portfela jego klientów – mówi Andrzej Gołdyn, inwestor FKS. Głównym partnerem biznesowym inwestycji jest firma Twój Fitness SA świadcząca na rzecz klubu kompleksowy konsulting. – Klub ma w sobie olbrzymi potencjał. Od samego początku został starannie zaplanowany i przygotowany zgodnie ze światowymi trendami fitness w zakresie projektowania i zarządzania inwestycją – tłumaczy Artur Ligęska, prezes spółki Twój Fitness.

Oferta klubu uwzględnia różnorodne formy treningowe oraz zajęcia grupowe fitness. Klub oddaje do dyspozycji klientów m.in. programy zajęć „ATB”, „Fat Burning”, zajęcia jogi, pilates oraz zajęcia „Pump”. Specjaliści i trenerzy klubu przygotowali także programy zajęć specjalnych jak na przykład „Zdrowy kręgosłup” – zajęcia profilaktyczne i terapeutyczne pomocne w niwelowaniu bóli kręgosłupa. Program zajęć „Aktywna Mama” – czyli, starannie dobrane zestawy lekkich ćwiczeń dla kobiet spodziewających się dziecka. Klub ma także w swojej ofercie pakiet „Aktywny senior”– czyli, zajęcia ogólnorozwojowe dla osób starszych. FKS to również część wellness. Do dyspozycji klubowiczów oddano saunę fińską (męską i damską), gabinet masażu oraz salon Beauty Express.

Adres witryny internetowej FKS: www.fitnessklubsporting.pl

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation