updated 2:43 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Wakacyjne zabawy w Klubie Sosnowym

  • Napisane przez Ewa Neked
  • Dział: Spa&Wellness
Wakacyjne zabawy w Klubie Sosnowym www.pilkarzyki.waw.pl

Lato w mieście wcale nie musi oznaczać zorganizowanych wycieczek do muzeów. Rodzice z dziećmi mogą zaplanować wspólne wyjście do miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład do Klubu Sosnowego, który organizuje wakacyjne popołudnia dla dzieci.

Klub Sosnowy mieści się w klasycystycznym pałacyku na terenie urokliwego lasu sosnowego. Jest to miejsce, gdzie można zrelaksować się na basenie i w salonie spa, zadbać o konydcję fizyczną na siłowni i na kortach tenisowych oraz prowadzić interesy w centrum konferencyjno-szkoleniowym. Jest tu również restauracja oferująca potrawy z organicznych produktów.
Na wakacje Klub Sosnowy przygotował liczne niespodzianki dla dzieci. W każdą środę i piątek od godz. 17 do 20 odbywać się tu będą wakacyjne popołudnia dla dzieci. Na maluchów czekają dmuchańce – zamki i zjeżdżalnie – na świeżym powietrzu. Wykwalifikowana niania poprowadzi zabawy i animacje. W restauracji Klubu Sosnowego będzie można posilić się przysmakami z grilla. Organizatorzy zadbają również o wesołą muzykę i zapewniają, że pojawi się wiele innych niespodzianek. Wstęp na wakacyjne popołudnia jest bezpłatny, a potrawy z grilla sprzedawane będą w atrakcyjnych cenach. Wakacyjne popołudnia potrwają do końca sierpnia.
Rodzice w czasie wesołej zabawy dzieci, mogą skorzystać z zabiegów w spa&wellness oraz z basenu Klubu Sosnowego. Aby skorzystać z tych wszystkich atrakcji nie trzeba wybierać się daleko – Klub Sosnowy znajduje się na Trakcie Lubelskim 40a w Warszawie. Więcej informacji o tym miejscu znajdziecie na stronie www.klubsosnowy.pl.

{jumi [*8]}

Więcej w tej kategorii: « Dobre otoczenie, które sprzyja
Please provide full Credentials Infomation