updated 6:33 AM CET, Nov 27, 2017
A+ A A-

Rowerowy start

  • Napisane przez OKI
  • Dział: Stolica
Rowerowy start https://rowery.um.warszawa.p

Uczestnicy „Rowerowego Startu” - zwieńczonego piknikiem w Parku Fontann - spotkają się na Placu Zamkowym w sobotę 22 kwietnia 2017 o godz. 11.30. "Rowerowy Start", organizowany wraz z Warszawską Masą Krytyczną, jest dostępny dla wszystkich.

Organizatorzy zachęcają wszystkie dzieci do uczestnictwa w przejeździe i pikniku. Będzie to dla nich znakomita okazja do przejechania się głównymi ulicami Warszawy na rowerze. Podczas przejazdu drogi zostaną zamknięte i będą dostępne wyłącznie dla rowerzystów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 12 na placu Zamkowym i potrwa ok. dwóch godzin. Do pokonania będzie około 15 kilometrów.

Trasa przejazdu: pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, rondo de Gaulle’a, Al. Jerozolimskie, wiadukt i most Poniatowskiego, rondo Waszyngtona, al. Zieleniecka, Targowa, al. Solidarności, most Śląsko-Dąbrowski, pl. Bankowy, Leszno, Okopowa, Stawki, Muranowska, Konwiktorska, Sanguszki, Rybaki.

Podczas pikniku rowerowego przy Parku Fontann, w namiocie ZDM dla pierwszych 500 osób, które zarejestrują się w aplikacji Naviki i dołączą do drużyny Warszawa organizatorzy przekażą pakiety startowe zawierające rowerowe gadżety ZDM oraz ufundowane przez partnerów i sponsorów.

Harmonogram "Rowerowego Startu":

11.30 – 12.00 – zbiórka na Pl. Zamkowym
12.00 – start przejazdu ulicami Warszawy
14.00 – dojazd pod Park Fontann
17.00 – zakończenie pikniku

Link do mapy interaktywnej: http://www.traseo.pl/trasa/rowerowy-start.
Więcej na: https://rowery.um.warszawa.pl/ oraz http://www.viennalifemaraton.pl.

Więcej w tej kategorii: « Halo Ziemia Procesje Drogi Krzyżowej »

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C
Polub nas na Facebooku

Jeśli uważasz, że są tu wartościowe teksty po prostu polub :).

Dziękujemy

Redakcja Kurier365.pl