updated 4:20 AM CET, Feb 21, 2018
A+ A A-

Zbliża się 39. PZU Maraton Warszawski!

  • Napisane przez WWF Polska
  • Dział: Stolica
Zbliża się 39. PZU Maraton Warszawski! wwf.pl

Drogi Biegaczu, do 31 sierpnia możesz zarejestrować się w charytatywnej akcji #BiegamDobrze i pobiec razem z WWF Polska dla panter śnieżnych w 39. PZU Maratonie Warszawskim.

Również do tego dnia masz możliwość, by uzbierać fundusze na swój indywidualny pakiet startowy i zapewnić sobie uczestnictwo w biegu. U osób, które do 31 sierpania zdołają uzbierać minimum uprawniające do startu w maratonie, zbiórki charytatywne będą aktywne do 2 października. Przez cały ten okres będzie można powiększać zebraną kwotę.

W ramach akcji #BiegamDobrze, oprócz tradycyjnego maratonu na dystansie 42 km, możesz wziąć udział w biegu na 5 km oraz w trzyosobowej sztafecie maratońskiej.

Zarejestruj się już dziś i wybierz odpowiedni dla siebie dystans! Dla biegaczy, którzy jako pierwsi zbiorą środki na swój pakiet startowy, przygotowaliśmy specjalne koszulki ze zdjęciem pantery śnieżnej. Więcej informacji na temat koszulek znajdziesz tutaj.

Fundusze, które zostaną uzbierane podczas akcji zostaną przeznaczone na montaż fotopułapek, oczyszczanie miejsc w których występują irbisy z potrzasków oraz organizację spotkań z lokalną społecznością mających na celu zwiększenia społecznej akceptacji dla tych wspaniałych kotów. Twoje zaangażowanie i wsparcie w ratowanie mongolskiej populacji panter śnieżnych jest bezcenne, za co serdecznie Ci dziękujemy!

Warszawa