updated 2:38 PM CET, Feb 20, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Największa w Polsce strefa kibica może przyciągnąć nawet 75 tys. fanów futbolu

  • Napisane przez Materiały Prasowe
  • Dział: Stolica
Wyróżniony Największa w Polsce strefa kibica może przyciągnąć nawet 75 tys. fanów futbolu fot. Wikipedia.org

Mecze Biało Czerwonych i innych drużyn podczas mundialu w Rosji będzie można oglądać w organizowanych w wielu miastach Polski strefach kibica.

Największa jest w Warszawie na PGE Narodowym.

19 czerwca na płycie stadionu staną cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów na których fani futbolu będą wspólnie oglądać pierwszy mecz Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji. Tego dnia w Domu Polskiej Reprezentacji zagości nawet 75 tysięcy kibiców, którzy z całych sił będą kibicować Biało-Czerwonym.  PGE Narodowy zachęca do zakupu biletów na wspólne oglądanie meczu naszej drużyny z Senegalem. Poza transmisją meczu, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych. Czas umilą występy muzyczne i ciekawe animacje.

Bilety do Narodowej Strefy Kibica można kupić w sklepie internetowym PGE Narodowego wchodząc na stronę narodowastrefakibica.pl/bilety. Ceny wahają się od 10 z do 30 zł, a dzieci do lat sześciu PGE Narodowy zaprasza bezpłatnie

- Największa w Polsce Narodowa Strefa Kibica w Domu Polskiej Reprezentacji połączy Polaków i stanie się na jeden dzień prawdziwym centrum polskiej piłki nożnej. Nawet 75 tysięcy Polaków wspólnie odśpiewa hymn narodowy i będzie dopingowało podopiecznych Adama Nawałki. Zapewniam, że dostarczymy kibicom niezapomnianych emocji – zapewnia Alicja Omięcka, Prezes PGE Narodowego.

Please provide full Credentials Infomation