updated 1:57 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Nowy fastfood w centrum stolicy

  • Napisane przez Ewa Ploplis
  • Dział: Biznes

Warszawa ma nową restaurację McDonald's. Lokal jest usytuowany w samym centrum stolicy na skrzyżowaniu Nowego Światu i Świętokrzyskiej, w pobliżu Ministerstwa Finansów i Uniwersytetu Warszawskiego.

Nowy warszawski fastfood ma nowoczesne wnętrze sali jadalnej, w której znajduje się 146 miejsc siedzących. Sprawną obsługę gości ma zapewniać zespół 65 pracowników, z czego 15 to menedżerowie. W restauracji goście mogą zamawiać produkty z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé. W godzinach porannych oferowane są śniadania z daniami bazującymi na produktach typowych dla tej pory dnia – jajkach, produktach zbożowych czy bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje oferta klasyczna. W części kawiarnianej McCafé klienci mogą znaleźć szeroki wybór deserów, ciepłych i zimnych napojów kawowych oraz wiele gatunków herbat.

Wystrój lokalu charakteryzuje się nowoczesnym stylem i wysokim standardem wykończenia. Posiada tapicerowane meble, które mają zapewnić gościom komfort i wygodę. Zastosowane kolory z dominacją żywych barw w połączeniu z właściwym oświetleniem tworzą atmosferę sprzyjającą relaksowi.

„Centrum Warszawy to wyjątkowo atrakcyjne miejsce dla prowadzenia działalności gastronomicznej. – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald's Polska. Spodziewamy się, że ze względu na położenie restauracja będzie odwiedzana w ciągu tygodnia przede wszystkim przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz pracowników pobliskich biur, z kolei w weekendy przez turystów odwiedzających Warszawę." – „Bogate i różnorodne menu z pewnością trafi w ich gusta, a dogodna lokalizacja pozwoli na spożycie sycącego posiłku w wolnej chwili." – dodaje. Restauracja McDonald's jest czynna codziennie od godziny 5:00 do 4:00. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu co z pewnością zostanie docenione przez studentów.

McDonald's Polska rozpoczął działalność w naszym kraju w 1992 r., otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa 347 restauracji McDonald's, w tym 122 z McCafé, które zatrudniają ponad 16,5 tys. osób. 218 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald's.

Please provide full Credentials Infomation