updated 8:31 PM CEST, May 22, 2019
A+ A A-

Mostostal Warszawa ma umowę na budowę budynku mieszkalnego na Wilanowie

  • Napisane przez ISBnews
  • Dział: Biznes
Mostostal Warszawa ma umowę na budowę budynku mieszkalnego na Wilanowie Siedziba Urzędu Dzielnicy Wilanów fot. Wikipedia.org

Mostostal Warszawa podpisał umowę z Acciona Nieruchomości Wilanów Sp. z o.o. budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażami podziemnymi i towarzyszącymi usługami w Warszawie, podała spółka.

Wartość umowy wynosi 51,57 mln zł brutto.

"Spółka zawarła umowę z Acciona Nieruchomości Wilanów Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na realizację zadania pn. realizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego "B8" z garażami podziemnymi i towarzyszącymi usługami na terenie działki o nr ew. 7/84 (ul. abp. Józefa Teodorowicza 8) wraz z infrastrukturą zewnętrzną częściowo na terenie działki 7/86 oraz 7/24 z obrębu 1-10-26 w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

Termin realizacji: 20 miesięcy, a okres gwarancji wynosi 72 miesiące, podano także.

Mostostal Warszawa S.A. jest aktywny we wszystkich podstawowych sektorach branży budowlanej, a zakres usług obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji oraz realizację projektów "pod klucz" dla partnerów krajowych i zagranicznych. Spółka debiutowała na GPW w 1993 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,1 mld zł w 2017 r.

Please provide full Credentials Infomation