updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Berlińskie a&o wchodzą do Polski

  • Napisane przez Redakcja
  • Dział: Biznes

W 2019 r. największy właściciel hosteli w Europie a&o Hostels otworzy swój pierwszy obiekt w Polsce.

Dzięki pierwszemu hostelowi w Warszawie, berlińska grupa a&o Hostels rozszerzy swoje portfolio do 35 obiektów, 22 miast i 7 krajów. Dawny biurowiec w dzielnicy Wola zaoferuje w trzecim kwartale 2019 r. ponad 200 pokoi i 600 łóżek. Chief Investment Officer a&o Henri Wilmes zapewnia, że obiekt ten będzie największym markowym hostelem w polskiej stolicy.

Ośmiokondygnacyjny dawny biurowiec na zachód od centrum miasta, położony jest zaledwie około dziesięciu minut drogi od dworca kolejowego i wielu innych popularnych miejsc. W ten sposób spełnia podstawowe kryteria obiektów a&o – „bardzo dobra dostępność, bliskość centrum i  potencjał”. W dzielnicy tej powstają aktualnie nowe biurowce, mieszkania i hotele.

 

Przez Warszawę do ekspansji w Europie Wschodniej

„Polska ma bardzo młode społeczeństwo: wielu uczniów, młodych ludzi i rodziny, dla których Warszawa jest bardzo popularnym celem podróży”, mówi Henri Wilmes i jednocześnie podkreśla rosnącą atrakcyjność blisko 1,8-milionowej metropolii jako jednego z najważniejszych celów podroży w Europie: „Rozpoczęcie naszej obecności w Polsce od tak obiecującego projektu jest naprawdę dobrym sygnałem dla dalszego rozwoju w Europie Wschodniej”.

 

„Everyone can travel” – wypoczynek, podróże służbowe, grupowe i indywidualne

Dostawca noclegów a&o, który od 2000 r. specjalizuje się w podróżach grupowych i młodzieżowych, jest również polecany jako alternatywa dla osób podróżujących służbowo i indywidualnie: ceny zakwaterowania rozpoczynają się od 12 euro. a&o oferuje centralne lokalizacje, komfort i jakość, jak również nową koncepcję architektoniczną i projektową, która od początku roku jest wdrażana krok po kroku we wszystkich obiektach.

Tekst i zdjęcie: materiały prasowe a&o

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl