updated 8:29 PM CEST, May 19, 2019
A+ A A-

CityBee udostępnia elektryczne hulajnogi w Warszawie

  • Napisane przez ISBnews
  • Dział: Biznes
CityBee udostępnia elektryczne hulajnogi w Warszawie fot. Pexels.com

CityBee, oprócz wynajmu samochodów dostawczych na minuty, udostępniać będzie w Warszawie 800 elektrycznych hulajnóg.

"Z usługi można skorzystać poprzez tę samą aplikację, za pomocą której można wypożyczać dostawczaki. To kolejny krok firmy w kierunku zaoferowania kompleksowej usługi shared mobility w największych polskich miastach" - czytamy w komunikacie.

Na ulicach Warszawy pojawiło się już 400 elektrycznych hulajnóg w charakterystycznym dla marki pomarańczowym kolorze. Kolejne 400 pojazdów zostanie udostępnione w najbliższych dniach, podano w materiale.

"Ideą CityBee jest ułatwienie mieszkańcom przemieszczania się w mieście i poprawa komfortu ich życia. Wierzymy, że przemyślany system komunikacji publicznej w połączeniu z różnego rodzaju pojazdami współdzielonej mobilności pozwolą na ograniczenie ruchu samochodowego, a co za tym idzie zmniejszenie korków i emisji szkodliwych substancji. Udostępniamy wygodne i przyjazne środowisku elektryczne hulajnogi, które ułatwią przejazd na ostatnim odcinku podróży na uczelnię, do biura czy domu" - powiedział Country Manager CityBee Polska Bogdan Marszałek, cytowany w komunikacie.

CityBee zadebiutowało w Polsce pół roku temu z usługą wynajmu aut dostawczych na minuty za pomocą aplikacji w telefonie. Flota 150 fiatów Ducato i volkswagenów Crafter jest dostępna na terenie 10 aglomeracji.

Please provide full Credentials Infomation