updated 4:15 PM CET, Mar 19, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Wynajmij mieszkanie na Euro

  • Napisane przez Kinga Wesoły / SIZ PAP
  • Dział: Biznes
Wyróżniony Ulica Nowy Świat w Warszawie będzie na pewno atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla miłośników piłki nożnej w trakcie Euro 2012. fot.: AB Ulica Nowy Świat w Warszawie będzie na pewno atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla miłośników piłki nożnej w trakcie Euro 2012.

Mieszkańcy dużych miast mogą zarabiać na wynajmie mieszkań podczas ważnych wydarzeń sportowych i nie tylko. Najbliższa okazja będzie niebawem, wszak EURO 2012 już za pasem.

Czy wiesz, ile kosztuje nocleg w hotelu podczas tegorocznego EURO? W miastach, w których rozgrywane będą mecze, hotele prześcigają się w windowaniu cen, a klientów i tak na pewno im nie zabraknie.

Według ApartmentsApart, firmy specjalizującej się w krótkoterminowym wynajmie w pełni wyposażonych apartamentów, możesz wynająć własne mieszkanie na okres mistrzostw i zarobić równowartość kilkumiesięcznej pensji.

"Wielu mieszkańców Warszawy planuje urlop w czerwcu, aby uniknąć stresu związanego z paraliżem miasta podczas rozgrywek. Większość z nich nie zdaje sobie sprawy, że mogliby zarobić duże pieniądze, wynajmując na ten okres własne mieszkania turystom. Sam jestem mieszkańcem Warszawy i już ogłosiłem swoja ofertę na naszej stronie - mówi Emil Majkowski, prezes zarządu firmy ApartmentsApart. - Wystarczy zabezpieczyć rzeczy osobiste oraz znaleźć odpowiedniego klienta" - dodaje.

"Miłośnicy piłki nożnej skłonni są zapłacić nawet do 600 euro za noc za przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - wyjaśnia Emil Majkowski. - Liczy się wielkość i pojemność mieszkania oraz odległość od stadionu. Standard i wyposażenie stanowią czynnik drugorzędny".

Firma ApartmentsApart udostępnia możliwość błyskawicznego zamieszczenia mieszkania w swojej ofercie internetowej. Właściciel nie musi władać obcymi językami ani kontaktować się z klientem. Jego zadaniem jest jedynie przygotowanie mieszkania pod wynajem, dodanie ogłoszenia oraz doręczenie kluczy klientom w dniu przyjazdu.

"Przez 11 lat działalności wypracowaliśmy wygodne i bezpieczne warunki rezerwacji. Musimy mieć pewność, że właściciel jest godny zaufania naszego klienta i vice versa. Stanowimy zaufaną stronę transakcji, a naszą prowizję pobieramy od klienta, dla właściciela nasza usługa jest bezpłatna" - mówi Emil Majkowski.

Aby bezpłatnie zareklamować swoje mieszkanie oraz uzyskać więcej wskazówek, należy zarejestrować się na stronie http://www.wynajemeuro.pl/ i w kilku prostych krokach zamieścić szczegóły oferty.

{jumi [*8]}

 

Please provide full Credentials Infomation