updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Piknik Rodzinny w ogrodach Kancelarii Premiera

  • Napisane przez Redakcja
  • Dział: Kultura
Piknik Rodzinny w ogrodach Kancelarii Premiera fot. premier.gov.pl

11 listopada (niedziela), w godzinach 13-17 będzie trwać Piknik Rodzinny w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

W tym dniu będziemy świętować setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorzy zapowiedzieli wiele atrakcji, dla dzieci i dorosłych.

Odbędzie się koncert na którym zagrają: Doniu, Mezo, zespół Red Lips i Stachursky. Oprócz tego udostępniony zostanie dmuchany plac zabaw i będzie można wziąć udział w zawodach sportowych.

Wśród atrakcji także między innymi pokazy Wojska Polskiego i służb mundurowych oraz widowisko z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Wstęp wolny. Wejście od Al. Ujazdowskich.

Wieczorem z kolei (o 19:30) kancelaria zaprasza do podziwiania jednego z największych w Polsce widowisk świetlno-pirotechnicznych. Miejsce wydarzenia - teren pomiędzy mostami Świętokrzyskim a Śląsko-Dąbrowskim, na wysokości Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl