updated 4:42 PM CET, Jan 19, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Serce wielkie jak dzwon

  • Napisane przez WK / Gazeta Finansowa
  • Dział: CSR
Na Placu Katedralnym w Łodzi przedstawiciel JMD Ryszard Gil wręcza paczki najmłodszym uczestnikom łódzkiego festynu. Fot.: AB Na Placu Katedralnym w Łodzi przedstawiciel JMD Ryszard Gil wręcza paczki najmłodszym uczestnikom łódzkiego festynu.

Ponad 80 tysięcy paczek wręczyli dzieciom wolontariusze Caritas w trakcie ogólnopolskich Festynów Rodzinnych z okazji Dnia Dziecka. Imprezy miały miejsce w prawie 20 diecezjach. Trwały od końca maja do 12 czerwca. Jak co roku, partnerem wydarzeń był właściciel sieci sklepów Biedronka: Jeronimo Martins Dystrybucja.


Jedna z największych imprez miała miejsce na Placu Katedralnym w Łodzi. Wydarzeniu, oprócz atrakcji dla dzieci, towarzyszyło zamontowanie ogromnego dzwonu na wieży Katedry. Operacja podniesienia dzwonu wzbudziła ogromne zainteresowanie. Nie mniejsze emocje towarzyszyły też przekazaniu najmłodszym łodzianom paczek z upominkami przygotowanymi przez Biedronkę.

- Od lat wspieramy akcje charytatywne organizowane przez Caritas Polska i widzimy pozytywne rezultaty wspólnego działania. Pomoc przy szczególnie istotnych społecznie projektach - jakim niewątpliwie jest działanie na rzecz dzieci - wpisuje się w prospołeczną politykę naszej firmy - mówi Anetta Jaworska-Rutkowska, senior manager ds. Relacji Zewnętrznych w JMD.

 

{jumi [*9]}

Warszawa