updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Halloweenowy weekend

Wyróżniony Halloweenowy weekend sxc.hu
Ten weekend w Warszawie obfituje w strrraszne imprezy. Warszawskie kluby dwoją się i troją, żeby zorganizować jeszcze bardziej szaloną i wymyślną halloweenową imprezę. Co mają do zaoferowania? 
W ten weekend w Warszawie na pewno nikt się nie będzie nudzić. Co prawda Halloween nie zakorzeniło się zbytnio w polskiej tradycji kulturowej, ale nie stoi to na przeszkodzie w wykorzystaniu tej okazji do dobrej zabawy. A jest gdzie się bawić!

Już w ten piątek (28 października) można się wybrać do klubu szantowego Czarna Perła (dawniej: klub Kingston) na ul. Kolejowej 8/10. Nie tylko po to, by posłuchać koncertu zespołu Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni, ale i po to, żeby bawić się do rana wśród innych, fantazyjnie ubranych halloweenowych przebierańców. A Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni, mający za sobą występy w Polsce, Grecji, we Włoszech i na Słowacji zapewniają, że to nie będzie zwykły wieczór. Czekają na was dwa sety koncertowe przeplatane setami DJ'skimi członków zespołu oraz wizualne show VJ'a Kogla-Mogla. Start o 21, wejście za 15 zł.

Kto woli weekend zacząć od soboty i to w zagranicznym towarzystwie, ten może zajrzeć do klubu Piekarnia na ul. Młocińskiej 11. To tam po całym tygodniu imprezowania odbędzie się ESN's Halloween Party, wieńcząca ESN's Warsaw Orientation Week. Według organizatorów będzie to największa warszawska impreza w ten weekend. Z pewnością spotkacie tu wielu studentów z Erasmusa. Tu również obowiązują przerażające maski i kostiumy. Start o godz. 20, wejście kosztuje 10 zł dla posiadaczy karty ESN, a 15 zł dla zwykłych śmiertelników.

 

Jednak halloweenowy weekend w Warszawie to nie tylko imprezy klubowe. Klub Jedyne Wyjście w niedzielę zaprasza na pokaz szwedzkiego filmu "Klatka". To propozycja dla widzów o mocnych nerwach. Pokaz thrillera porównywanego do "Lokatora" Romana Polańskiego poprzedzony zostanie ośmiominutową animacją Przemysława Adamskiego "Noise". Paranoidalny świat bohatera "Klatki" znakomicie pasuje do pełnej fałszywych wyobrażeń, niepokojącej atmosfery animacji Adamskiego. Pokaz filmów kosztuje 5 zł. Sprawdźcie tylko, czy po wyjściu z Jedynego Wyjścia na ul. Inżynierskiej 3 nikt was nie śledzi.

Nadchodzący weekend w Warszawie na pewno nie będzie należał do spokojnych. Ale jeśli tylko macie odwagę, sprawdźcie, co się będzie działo w warszawskich klubach.

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl