updated 12:15 PM CEST, May 22, 2019
A+ A A-

Aldona Orman: Bezpośredni kontakt z widzem jest bezcenny

  • Napisane przez Redakcja
  • Dział: Film
Aldona Orman: Bezpośredni kontakt z widzem jest bezcenny fot. Wikipedia.org

Aktor właściwie zawsze pozostaje niespełniony: i kiedy gra, i kiedy nie gra. Uważam, że sporo rzeczy do zrobienia przede mną. Jestem głodna nowych ról i nowych wyzwań. - stwierdziła aktorka Aldona Orman w wywiadzie dla TVP Info.

Orman może być kojarzona głównie z rolą Barbary Mileckiej z "Klanu". Występuje także w innych, popularnych serialach oraz na deskach teatrów, między innymi Teatru Komedia.

Teatr jest cudowny, bo – grając na jego deskach – wręcz czuje się oddech publiczności i jej reakcje na zagrane sceny. Osobiście dla mnie bezpośredni kontakt z widzem jest bezcenny. Jest to wielkie szczęście, gdy np. gra się komedię i publiczność żywo reaguje. Wtedy aktor czuje coś niesamowitego. Po to przecież jesteśmy, żeby nasza praca podobała się widzom i dawała im radość. Bez publiczności zawód aktora nie istnieje. - mówi Orman.

Aktorka najbardziej nie lubi zmyślonych informacji i hejtu na jej temat.

Autorzy plotek najwyraźniej nie zdają sobie sprawy z tego, jak krzywdzą nas i naszych bliskich publikując kosmiczną nieprawdę. Bolesne bywają też złośliwe komentarze anonimowych osób. Jestem otwarta na krytykę, ale konstruktywną i wprost. - twierdzi.

Miarą każdego człowieka – nie tylko ludzi znanych z mediów – jest to, czy i jak potrafi dzielić się z innymi tym, co ma. Pomoc może mieć najróżniejszy wymiar, niekoniecznie materialny. Na celebrytach spoczywa szczególna odpowiedzialność. Swoją popularność mogą wykorzystywać w szczytnych celach. Sprawianie radości potrzebującym jest oznaką człowieczeństwa. - dodaje.

Cały wywiad do przeczytania na tvp.info.pl.

Artykuły powiązane

Please provide full Credentials Infomation