updated 3:02 PM CET, Nov 16, 2018
Na żywo:
A+ A A-

Bajkowa Majówka w Radości!

malowanie buziek KC malowanie buziek

W majową sobotę niebo okazało się bardzo łaskawe dla Radości. Kolejny raz Zespół Szkół nr 70 przy ulicy Bajkowej organizował Majówkę. W organizację majówki aktywnie włączyła się nowa placówka przedszkolna AMO Radość, mieszcząca sie przy ulicy Garncarskiej.

Ciężkie chmury krążyły nad głowami uczniów, rodziców i licznie przybyłych okolicznych mieszkańców. Tym razem zaklinanie deszczu się powiodło! Bez przeszkód odbyły się konkurencje sportowe dla całych rodzin, pokazy tańców towarzyskich, prezentacja piosenek i zabaw naszych babć i dziadków. Młodzież gimnazjalna samodzielnie przygotowała przeróżne potrawy, których każdy mógł skosztować. Aż trudno było zdecydować na jakie pyszne ciasto się skusić.

Tegoroczna Majówka odbywała się pod hasłem „Radość sercem naszej małej ojczyzny". I z całą pewnością szkoła na Bajkowej jest miejscem skupiającym mieszkańców Radości i nie tylko. Wśród sponsorów loterii nie zabrakło pizzerii z Radości. A do wspólnej zabawy zapraszało przedszkole AMO Radość, mieszczące się przy ul. Garncarskiej, które przygotowało mnóstwo atrakcji dla dzieci, takich jak malowanie buziek, skręcanie balonów, zabawa z chustą Klanza.

Dużym zainteresowaniem cieszył się występ grupy wokalno-instrumentalnej „Buteleczka wina" prezentujący muzykę i tańce cygańskie. Zaś młodzież z niecierpliwością wyczekiwała występu zespołu „Pogotowie energetyczne".

Wszyscy uczestnicy pikniku byli pod wrażeniem rozmachu i doskonałej organizacji imprezy. Czekamy na następną, z pewnością jeszcze bardziej okazałą majówkę. Do zobaczenia za rok!

Warszawa