updated 7:40 AM CEST, May 2, 2017

Jakubiak - Wypowiedź tygodnia

Jakubiak - Wypowiedź tygodnia fot. Adrian Grycuk / Wikipedia - CC BY-SA 3.0 pl

Przez tyle lat (…) w biały dzień okradano Polaków. Wszyscy o tym wiedzieli, podobno razem z Donaldem Tuskiem, służby informowały i nikt nic nie robił. (…) Ale takie afery rosną i na naszych oczach. Pozwolę sobie przejść do ustawy farmaceutycznej.

Jeden z posłów Kukiz’15 - Jakub Kulesza pokazuje dokumenty; na czym polega lobbing z nazwami firm, w jaki sposób buduje się w Polsce prawo i kto na tym straci. Polskie małe apteki za chwilę padną, wprowadza się brak możliwości dziedziczenia aptek. To są cyrki prawne. Prawo i Sprawiedliwość brnie, tak jak Tusk, który brną w sytuację, że tam się nic nie dzieje (w Amber Gold - red.).

Marek Jakubiak, poseł klubu Kukiz’15 w „Kwadransie Politycznym” w TVP 1 na temat projektu nowelizacji ustawy Prawo farmaceutyczne, tzw. Apteki dla aptekarza.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C
×
Polub nas na Facebooku

Jeśli uważasz, że są tu wartościowe teksty po prostu polub :).

Dziękujemy

Redakcja Kurier365.pl

×

Rubens résurrection du Christ

Drodzy Czytelnicy!

Życzymy aby Zmartwychwstanie Pańskie przyniosło Wam wszystkim wewnętrzne odrodzenie i siłę, by zmieniać świat na lepszy. Abyście w święta znaleźli upragniony odpoczynek od obowiązków dnia codziennego, oderwali się od polityki, gospodarki i spraw przyziemnych, spędzili ten czas razem z Rodzinami i wszystkimi ważnymi dla Was ludźmi, wspólnie celebrując każdą chwilę.

 

Redakcja Kurier365.pl