Orlen Warsaw Marathon

Szczegóły Warsaw Orlen Marathon

  • Orlen Warsaw Marathon
    Orlen Warsaw Marathon Uczestnicy Orlen Warsaw Marathon wystartują w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 9.00 z ul. Wybrzeże Szczecińskie. Na czas imprezy częściowo…
    Napisano piątek, 21 kwiecień 2017 07:58 Czytaj dalej... Czytany 45 razy

Po śladach do sprawcy włamania

Po śladach do sprawcy włamania fot. freeimages.com

Tuż po zgłoszeniu, grodziscy policjanci zatrzymali 25-latka, podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem. Do miejsca, gdzie ukryty był sprzęt z przestępstwa, funkcjonariusze dotarli po śladach. Właściciel odzyskał część skradzionych przedmiotów, a Grzegorz J. usłyszał zarzut karny.

Natychmiast po zgłoszeniu włamania do domku letniskowego w podgrodziskiej miejscowości i kradzieży sprzętu elektrycznego, policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców tego czynu w okolicy. Zauważone na śniegu ślady doprowadziły ich do posesji, na której było dwóch mężczyzn. Na widok radiowozu obserwowane osoby wbiegły do pobliskiego pomieszczenia. Podczas przeszukania tego miejsca, funkcjonariusze znaleźli kosiarkę, wiertarkę i przewody, które mogły pochodzić z włamania. Szybko potwierdził to policjantom właściciel okradzionej posesji. Odzyskany sprzęt został zabezpieczony, a obaj mężczyźni zatrzymani do wyjaśnienia.

Podczas dalszych czynności dochodzeniowych policjanci ustalili, że o dokonanie włamania podejrzany jest zatrzymany 25-latek. Grzegorz J. usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i dobrowolnie poddał się karze. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 10 lat pozbawienia wolności.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C
×
Polub nas na Facebooku

Jeśli uważasz, że są tu wartościowe teksty po prostu polub :).

Dziękujemy

Redakcja Kurier365.pl

×

Rubens résurrection du Christ

Drodzy Czytelnicy!

Życzymy aby Zmartwychwstanie Pańskie przyniosło Wam wszystkim wewnętrzne odrodzenie i siłę, by zmieniać świat na lepszy. Abyście w święta znaleźli upragniony odpoczynek od obowiązków dnia codziennego, oderwali się od polityki, gospodarki i spraw przyziemnych, spędzili ten czas razem z Rodzinami i wszystkimi ważnymi dla Was ludźmi, wspólnie celebrując każdą chwilę.

 

Redakcja Kurier365.pl